چهارشنبه , آبان ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / اخبار / درخشان دین خود را به جودو ادا کرد/ انتخاب برخی افراد اشتباه بود

درخشان دین خود را به جودو ادا کرد/ انتخاب برخی افراد اشتباه بود


حمیدرضا جعفر با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: نباید قدرنشناس باشیم و زحمات و خدمات محمد درخشان در جودو را فراموش کنیم. وی در جوانی وارد خانواده جودو شد، ولی اکنون با سنی بالا و مویی سپید از جودو رفت و به خوبی می توان از چهره او گرد سالها زحمت و تلاش برای اعتلای جودو ایران را حس کرد. درخشان تلاش زیادی در راه موفقیت جودو انجام داد و به قولی نباید نمک نشناسی کنیم.

این داور بین المللی جودو ادامه داد: وی تمام نیروی خود را برای سربلندی جودو در محافل بین المللی و داخلی خرج کرد، حال شاید کارهای انجام شده باب میل برخی از جمله منتقدان و رقبا نباشد ولی باید قبول کنیم برای اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی تلاش وافری داشته است.

وی ادامه داد: درخشان سالها قبل از کاراته وارد جودو شد و با تفکرات جدید و تازه موفق شد در دوره ۱۲ سال اول خدمت خود آن رشته را متحول کند، همان زمان هم برخی انتقاد کردند که این موفقیت ها شانسی است و ماحصل دسترنج دیگران است، ولی دیدیم که بعد از رفتن او این موفقیت ها ادامه پیدا نکرد.

جعفر افزود: بدون شک هر فرد در قامت رئیس فدراسیون موافق و مخالفانی دارد و این را هم باید قبول کنیم که درخشان در دومین دوره حضورش در انتخاب برخی افراد برای سمت های مهم فدراسیون اشتباهاتی داشت، ولی از حق نباید گذشت که خدمات زیادی به این رشته داشته است که نمونه بارز آن موفقیت دو جودوکار شایسته کشورمان در رقابتهای جهانی ۲۰۱۸ باکوست.

وی در پایان با تبریک انتخاب عمادی به عنوان سرپرست فدراسیون جودو اظهار داشت: همه اهالی جودو باید دست به دست هم بدهیم تا با کمک به سرپرست فدراسیون که با مسائل این رشته آشناست، هم امور فدراسیون به خوبی پیش برود و هم شاهد برگزاری انتخاباتی در فضای با نشاط و عدالت محور باشیم و یک نفر از همین خانواده مسئولیت جودو را برعهده بگیرد. 

شایان ذکر است شنبه ۱۲ آبان ماه با برگزاری مجمع  فوق العاده، محمد درخشان از مسئولیت فدراسیون جودو استعفا داد و محمدرضا عمادی به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب و معرفی شد. 

منبع ؛ خبرگزاری مهر

قالب وردپرس

درباره ی javadesmaty

همچنین ببینید

نگاهی امیدوارانه به متغیرهای با اهمیت بانک سرمایه

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بانک سرمایه هم که در بازار سهام با نماد «سمایه» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *