یکشنبه , آذر ۱۸ ۱۳۹۷
خانه / اخبار / هیچ کشوری نمی‌تواند به تنهایی با تروریسم مقابله کند

هیچ کشوری نمی‌تواند به تنهایی با تروریسم مقابله کند


به گزارش خبرنگار مهر، چنژو نایب رئیس پارلمان چین در دومین کنفرانس روسای مجالس شش کشور برای مقابله با تروریسم، به اهمیت مبارزه با تروریسم پرداخت و گفت: ما شش کشور قربانی تروریسم هستیم و باید لزوم همکاری برای مبارزه با تروریسم را درک کنیم و هیچ کشوری به تنهایی نمیتواند در این زمینه موفق باشد.

وی افزود: ما باید پیگیر همگرایی مستمر در زمینه مبارزه تروریسم باشیم و از  هیچ کوششی در این زمینه مضایقه نکنیم.

نایب رئیس پارلمان چین با اشاره به اینکه لازم است مکانیزم‌های دوگانه یا چند گانه برای مبارزه با تروریسم ایجاد کنیم، تصریح کرد: همچنین لازم است قوانین و فعالیت‌های یکسانی در این زمینه انجام دهیم و از اقدامات جدایی طلبانه و درگیرانه در منطقه جلوگیری کنیم.

چنژو با تأکید بر اینکه ضرورت دارد تجربه‌های موفق خود در زمینه مبارزه با تروریسم را به اشتراک بگذاریم، ادامه داد: همچنین باید خطوط ثابتی را برای مبارزه با شبکه های تروریستی ایجاد کنیم.

وی تاکیدکرد: از جذب جوانان به گروه‌های تروریستی باید جلوگیری شود و با مقابله با فقر و همچنین مبارزه با تفکر تروریست‌ها باید در این زمینه گام برداریم.

نایب رئیس پارلمان چین با تأکید بر ضرورت ترویج و گسترش امنیت، خاطرنشان کرد: باید راهکارهای جدیدی را برای توسعه اقتصادی خود اتخاذ و سیاست های قانون مندی را در این زمینه ایجاد کنیم.

وی با ضرورت تقویت شبکه های ارتباطی ،گفت: ما تاکنون همکاری‌های متعددی با این ۵ کشور داشته ایم و باید به همه همکاری‌های خود ادامه دهیم و با تعامل مثبت به ثبات منطقه برسیم و این مسئله را به جهانیان نشان دهیم.

منبع ؛ خبرگزاری مهر

قالب وردپرس

درباره ی javadesmaty

همچنین ببینید

ماجرای بخشنامه‌هایی که مسبب فسادارزی شد/ بخش خصوصی‌؛قربانی همیشگی

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود خوانساری در همایش مبارزه با فساد که با حضور معاون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *